Zaterdag 9 november is in de Grote Kerk in Velp een liturgisch Bob Dylan-concert: I shall be released. Veel van Dylans songs uit zijn lange carrière bevatten religieuze, bijbelse en spirituele elementen, die de rode draad vormen voor dit concert.

Met de verrassende arrangementen van de band The Zimmies – in uitgebreide bezetting – en de liturgische setting belooft het een bijzonder concert te worden. Minder bekende Dylan-songs als ‘Pressing On’ en ‘Father of Night’ komen langs, maar ook evergreens als ‘To make you feel my love’, ‘Knockin’ on heaven’s door’ en natuurlijk ‘I shall be released’. De songs worden afgewisseld met gesproken poëtische (Dylan)teksten.

Dit concert is voor iedereen die de spirituele Dylan wil ontdekken of gewoon zijn prachtige songs op een bijzondere manier wil horen. De toegang is gratis, de hoed gaat rond.

Zaterdag 9 november 20.00 uur.
I shall be released – liturgisch Bob Dylan-concert.
Locatie: Grote Kerk, Kerkstraat 32, Velp
Toegang gratis, de hoed gaat rond

Aangeboden door de Raad van Kerken Velp-Rozendaal